Kaip atskirti padirbtas PHILIPS XENON lemputes

Kaip atskirti padirbtas PHILIPS XENON lemputes

! ATSARGIAI ! Šiuo metu rinkoje pasirodė daug originalių xenon lempučių KLASTOČIŲ, ne oficialiais duomenimis padirbtų Philips xenon lempučių Lietuvoje yra net iki 80 %. Prieš perkant lemputę įsitikinkite ar lemputė nėra klastotė! Įsigijus neoriginalias lemputes rizikuojate sugadinti savo automobilį ir stipriai paploninti kišenę bandant pašalinti gedimus, kuriuos sukelia ne originalios xenon lemputės.  

1) Atskirkite PHILIPS xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

2) Atskirkite OSRAM xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

PHILIPS xenon lemputės

1. Saugos SERTIFIKATAS- HOLOGRAFINIS kodas www.philips.com/original  TAI YRA PATS PAGRINDINIS IR 100% SAUGIAUSIAS TIKRINIMO METODAS. PHILIPS kovodami su padirbtomis „KINIETIŠKOMIS“ lemputėmis, ant pakuočių naudoja saugos SERTIFIKATĄ - lipduką (juos turi tik originaliuose PHILIPS fabrikuose gamintos lemputės), su HOLOGRAFINIU kodu, ID kodu ir QR kodu. Pagal šį kodą galite patikrinti ar lemputė originali ir originalioje pakuotėje. Originalių lempučių be SERTIFIKATO - HOLOGRAFINIO kodo NEBŪNA.

2. Čia pateikiamas straipsnis apie sulaikyta padirbtų OSRAM lempučių krovinį iš Kinijos:
https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/isaiskinti-klastociu-gabenima-i-es-organizave-asmenys-689056  

HOLOGRAFINIS kodas -  SAUGOS SERTIFIKATAS lypdukas ir lypdukas ant pakuotės 

 

 2. Visos originalios PHILIPS xenon lempučių dėžutės pakuojamos į kartonines dėžutes po dvi. Ant pakuotės produkto kodai, pavadinimai, gamybos data, unikalus tik tos serijos numeris, šalis. 

  

3. Philips xenon lempučių dėžučių viduje instrukcija daugeliu Europos šalių kalbomis. 

 

4. Philips xenon lempučių dėžučių ir pakuotės partijos unikalus numeriai sutampa.

SVARBU! Philips kitaip nei OSRAM ir tik D2S, D2R, D4S, D4R xenon lempučių serijiniai kodai vienoje partijoje sutampa pvz. foto Philips D2S "337K25 / 337K25". Todėl jei pardavėjas siūlys skirtingais kodais xenon lemputes didelė tikimybė, kad bus ne originalios lemputės. Tik D2S, D2R, D4S, D4R.

 SVARBU! Philips D1S ir D3S xenon lempučių serijiniai kodai skiriasi pvz. foto Philips D1S "007855 / 008131". Todėl jei pardavėjas siūlys vienodais kodais xenon lemputes jos 100% bus ne originalios lemputės. Tik D1S ir D3S.

5. Philips D1S ir D3S xenon lemputės korpusas pilnai metalinis ir neardomas. Nėra juodos keramikos kaip D2S ir D4S lemputėse. Lemputės etiketėje / lipduke naudojamos tik dvi spalvos juoda ir balta. SVARBU! Originalioje lemputės etiketėje nėra geltonos spalvos juostos ir simbolių.  Be visų paminėtų atpažinimų šios Philips lemputės turi unikalius kodu lemputės apačioje , kodai visų lempučių skiriasi. AR TIKRAI SERVISE ĮSTATĖ JŪSŲ PIRKTĄ, AR UŽSAKYTĄ D1S LEMPUTĘ? Teko susidurti, kad nesąžiningi AUTOSERVISAI, ar PARDAVĖJAI sukeičia ne originalios lemputės D1S, D1R, D3S, D3R NUGARĖLĘ į jūsų senos PHILIPS / OSRAM nugarėlę kai to nematote ir garantuoja, kad įstatė jums naują ORIGINALE lemputę, nors įstatyta lemputė pigiausia kinietiška. D1S xenon lemputės aliuminis dangtelis išsiardo į dvi dalis, juos sukeisti labai paprasta. Jei servise keičiate į PHILIPS produkciją būtinai reikalaukite dėžučių su sertifikatais. P.S. Naujos kartos Philips D1S, D3S lemputės neardomos.

 

Pavyzdys kaip tikrinti lemputės autentiškumą www.philips.com/original

Video kaip patikrinti xenon lemputes PHILIPS puslapyje

Pateikiame įrašą kaip turi atrodyti >> Philips D2S VISION 85122VIC1 4400K << xenon lemputė. Ši xenon lemputė yra pigiausia iš visų PHILIPS siūlomų lempučių ir yra STANDARTINĖ pagal PHILIPS parametrus. Atkreipkite dėmesį į lemputės dėžutę:

  • Visos originalios PHILIPS xenon lemputės pakuotos į kartonines dėžutes po dvi. Ant pakuotės produkto kodai, pavadinimai, gamybos data, unikalus tik tos serijos numeris, šalis. 
  • spalvas,
  • tikslų simbolių išdėstymą,
  • PHILIPS holografinį šviesą atspindintį štampą,
  • saugos holografinį lipduką su kodais.

 

2. Pakuotės! PHILIPS gamina penkias (5) skirtingas xenon lempučių kategorijas: „Vision“; „BlueVision Ultra“; “X-tremeVision“; „WhiteVision“; ir naujausia „LongLife“. Žemiau pateikiamas D2S xenon "VISION" 85122VIC1 (pav.4) ir D1S xenon "VISION" 85415VIC1 (pav.5)  pakuočių pavyzdžiai. Atkreipkite dėmesį, kad pakuotės turi atrodyti būtent taip, arba kaip nurodo PHILIPS.DE spausti čia-> www.philips.de.  Jei lengviau anglų kalba, žiūrėkite šioje nuorodoje spausti čia-> www.philips.co.uk. Gaila, bet kol kas lietuviškoje philips.lt versijoje informacija nepateikiama.

2.1 !!! NE ORIGINALIOS PAKUOTĖS !!! Žemiau pateiktos PHILIPS ne originalių pakuočių pavyzdžiai. Pateikta tik ne didelė dalis iš galimų neoriginalių pakuočių. Philips neplatina xenon lempučių BALTOSE dėžutėse. Taip pat Philips neplatina vogtų lempučių iš Lenkijos ir kitur. 

NE ORIGINALIOS pakuotės

PHILIPS D2S, D2R, D4S XENON ne originalios lemputės. Šiomis pakuotėmis dažnai parduoda Philips xenon lemputes Lietuvoje.

 

PHILIPS D1S , D3S XENON ne originalios lemputės

FAKE - Ne originalios Philips D1S D3S xenon lemputės

 

3. Kaina: Rinkoje Philips lemputės yra brangesnės už Osram, tuo galite įsitikinti pasidomėję kiek lemputės kainuoja oficialiose auto salonuose, kurie niekada neparduoda padirbtų prekių. Jeigu pas pardavėja Philips lemputės yra pigesnės už Osram vadinasi tai yra padirbtos lemputės.

4. Tikrinimas magnetu: Philips kiniškos  „klastotės“ DAŽNIAUSIAI traukia magnetą (pav.7) kaip ir originalios! Šis būdas yra pats prasčiausias lemputės originalo patikrinimui!