Prekių katalogas

Kaip atskirti padirbtas OSRAM XENON lemputes

Kaip atskirti padirbtas OSRAM XENON lemputes

1) Atskirkite PHILIPS xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

2) Atskirkite OSRAM xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

! ATSARGIAI ! Šiuo metu rinkoje pasirodė daug originalių xenon lempučių KLASTOČIŲ. Prieš perkant lemputę įsitikinkite ar lemputė nėra klastotė! Įsigijus neoriginalias lemputes rizikuojate sugadinti savo automobilį, ir stipriai paploninti kišenę, bandant pašalinti gedimus kuriuos sukelia ne originalios xenon lemputės. 

1. Faktai: Pradėkime nuo to, kad OSRAM per paskutinius metus stipriai susirūpino dėl neteisėtai naudojamo jų prekės ženklo ir patys stipriai kovoja su padirbtų prekių platinimu. Ne oficialiais duomenimis padirbtų OSRAM xenon lempučių Lietuvoje yra net iki 80 %. Paspaudus šia nuoroda www.osram.com/trust rasite visą informaciją (D.U.K., produktų patikrinimą, pavyzdžius) ir patarimus iš OSRAM‘o kaip patikrinti ir neapsigauti ar prekės originalios. 

Čia pateikiamas straipsnis apie sulaikyta Lietuvoje, Kauno rajone padirbtų OSRAM lempučių krovinį iš Kinijos -> Spasti čia.

2. Saugos vandens ženklų SERTIFIKATAS - lipdukas - banderolės kodas www.osram.com/trust  TAI YRA PATS PAGRINDINIS IR 100% SAUGIAUSIAS TIKRINIMO METODAS:  OSRAM kovodami su padirbtomis „KINIETIŠKOMIS“ lemputėmis, ant pakuočių naudoja saugos vandens ženklų sertifikuotus lipdukus (juos turi tik originaliuose osram fabrikuose gamintos lemputes) - banderoles su saugos kodu (pav.1) ir QR kodu kuriame užšifruotas saugos kodas (pav.1). Pagal šį kodą galite patikrinti ar lemputė originali ir originalioje pakuotėje. OSRAM svetainėje įvedu saugos kodą sistema jums parodys kokios tai prekė, prekės kodą, pavadinimą ir unikalų prekės numerį, kurį gali turėti tik viena lemputė (pav.2). Kodai ant lemputės ir OSRAM sistemoje turi sutapti.  

3. Čia pateikiamas straipsnis apie sulaikyta padirbtų OSRAM lempučių krovinį iš Kinijos:
https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/isaiskinti-klastociu-gabenima-i-es-organizave-asmenys-689056  

Xenon OSRAM lempučių be saugos sertifikuotų kodų NEBŪNA.

pav.1

   

pav.1-2

pav.2

Visos OSRAM lemputės turi graviruotą logotipą "OSRAM" (pav.2-1) ant metalinio lemputės stiklo laikiklio - žiedo. 

AR TIKRAI SERVISE ĮSTATĖ JŪSŲ PIRKTĄ, AR UŽSAKYTĄ D1S LEMPUTĘ? Teko susidurti, kad nesąžiningi AUTOSERVISAI, ar PARDAVĖJAI pakeičia ne originalios lemputės D1S, D1R, D3S, D3R NUGARĖLĘ į jūsų senos PHILIPS / OSRAM nugarėlę kai to nematote ir garantuoja, kad įstatė jums naują ORIGINALE lemputę. Būtent žemiau pateiktu patikrinimo būdu galite įsitikinti ar pardavė originale OSRAM lemputę.

pav.2-1

2.1 OSRAM ORIGINAL XENARC garantinė informacija pakuotės viduje LIETUVIŲ kalba (pav.1-3). Garantinė informacija pateikiama daugeliu ES kalbomis.

pav.1-3

2.3 OSRAM ORIGINAL XENARC pakuotės atpažinimas (pav.1-4). Osram ORIGINAL XENARC lemputėms suteikia 4 metų garantiją ir apie garantiją informuoja ant pakuotės.

pav.1-4.

2.4  OSRAM NEORIGINALIOS dėžutės. Osram neplatina xenon lempučių žemiau pateiktuose pavyzdžių dėžutėse. Osram neprekiauja xenon baltuose dėžutėse, ar vogtomis lemputėmis. 

3. Pavizdys kaip patikrinti ar lemputės originalios (pav3):

4. Visos OSRAM lemputės turi saugos lipdukus (pav.4)

pav.4

5. OSRAM lempučių rūšys: Osram gamina keturias (4) skirtingas xenon lempučių rūšis:

  • Klasikinę „CLASSIC XENARC“ su kodais CLC (pvz. D2S 66240CLC) (pav.5) spalva 4000 Kelvin‘ų;
  • Aukščiausios kokybės Premium xenon “ XENARC ORIGINAL“ (pvz. D2S 66240) (pav.6) kuriai suteikia net keturių (4) metus garantiją, spalva 4150 Kelvin‘ų;
  • Iki +70% stipriau šviečiančia, apšviečiančia net iki +20 metrų daugiau kelio ir iki 5% daugiau spindinčia lemputę „XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED“ su kodais XNB (pvz. D2S 66240XNB);
  • Mėlynesnę liniją 6000 Kelvin‘ų „XENARC COOL BLUE INTENSE“ su kodais CBI (pvz. D2S 66240CBI).

pav.5

6. Kaina: Rinkoje OSRAM lemputės yra pigesnės už Philips, tuo galite įsitikinti pasidomėję kiek lemputės kainuoja oficialiose auto salonuose, kurie niekada neparduoda padirbtų prekių. Jeigu pas pardavėja OSRAM lemputės yra brangesnės už Philips vadinasi tai yra padirbtos lemputės.

8. Tikrinimas magnetu: OSRAM kiniškos  „klastotės“ DAŽNIAUSIAI traukia magnetą (pav.7) kaip ir originalios! Šis būdas yra pats prasčiausias lemputės originalo patikrinimui!  

pav.7

9. Skirtingi kodai: Visos D2S, D2R, D1S, D1R, D4S, D4R ir t.t. OSRAM xenon lemputės turi UNIKALIUS skirtingus serijos numerius (pav.8). Lempučių turinčių vienodus numerius nebūna. Šis tikrino metodas ne visada tinka D1S ir D3S lemputėms, nes ir padirbtos turi skirtingus kodus. Todėl tikrindami D1S, D3S OSRAM ir PHILIPS lemputes vien tik skirtingų kodų tikrinimo metodu nepasikliaukite.

pav.8

pav.8

pav.8

10. AR TIKRAI SERVISE ĮSTATĖ JŪSŲ PIRKTĄ, AR UŽSAKYTĄ D1S LEMPUTĘ? Teko susidurti, kad nesąžiningi AUTOSERVISAI, ar PARDAVĖJAI pakeičia ne originalios lemputės D1S, D1R, D3S, D3R NUGARĖLĘ į jūsų senos PHILIPS / OSRAM nugarėlę kai to nematote ir garantuoja, kad įstatė jums naują ORIGINALE lemputę. Būtent žemiau pateiktu patikrinimo būdu galite įsitikinti ar pardavė originale OSRAM lemputę. D1S xenon lemputės aliuminis dangtelis išsiardo į dvi dalis, juos sukeisti labai paprasta. Jei servise keičiate į OSRAM produkciją butinai reikalaukite dėžučių su sertifikatais.