Kas yra xenon žibintai?

Kas yra xenon žibintai?

Xenon HID žibintai "Xenon" žibintų komplektai HID. Priekinių žibintų konvertavimo rinkiniai HID. Xenon HID žibintai puikiai atnaujina bet kurio automobilio stilių. Xenon HID žibintai, daugiau apšviečia kelią nei paprasti halogeniniai žibintai.

Daug žmonių mano, kad įdiegti xenon HID apšvietimo sistemas į priekinių žibintų sunku. Bet taip nėra! Xenon HID žibintus lengva įdiegti ir iš esmės pakeisti savo automobilio išvaizdą. Xenon HID žibintų rinkiniai, tinka visų rūšių automobiliams, tik reikia pasirinktį xenon lemputės modelį pagal automobilį ir pageidaujamą xenon lemputės spalva pagal Kelvimus. Xenon HID žibintai ir HID žibintų apšvietimo sistemos yra nuostabi technologija leidžianti mėgautis stilingu ir malonių vairavimu. Xenon HID žibintai labai atsiperka po pirmo važiavimo blogo matomumo sąlygomis, suteikdami Jums ženkliai  didesnį matomumą, tuo pačiu sau ir savo keleiviams saugesnį keliavimą. Jei norite atnaujinti savo važiavimą automobiliu apšvietimo technologijomis, mes Jums suteksime galimybe įsigyti aukštos kokybės už itin patrauklią kainą xenon HID žibintų instaliavimo komplektus. Visos mūsų el. parduotuvėje parduodamos xenon lemputės pagamintos iš aukšto kokybės ir atsparumo sudėtingam vairavimui medžiagų.

Atnaujinus priekinius žibintus xenon instaliavimo sistemomis, akimirksniu pagerės Jūsų vairavimo matomumas nakties metu ir privers jaustis labiau pasitikinčiu už vairo net ir nepatyrusį vairuotoją. Geriausią yra tai, kad atnaujinant automobilio žibintus xenon lemputėmis, Jums nereiks keisti, ar perdaryti gamyklinių žibintų. Vienintelis pakeitimas bus iš jūsų OEM halogeninių žibintų išimti halogenines lemputes ir įdėti naujas HID xenon lemputes atnaujinimui, bei įdiegti xenon lempučių uždegimo balastus. Xenon lemputės visuose rinkiniuose yra vienodos, tik skiriasi jų modelis pagal automobilį, ir šviesos stiprumas Kelvinais. Mes Jums siūlome xenon lempučių šviesos stiprumo spalvas: 4300 Kelvinų, 6000 Kelvinų, 8000 Kelvinų. 4300 Kelvinų xenon lemputės spalva yra balčiausia, 6000 Kelvinų melsva, o 8000 Kelvinų mėlyniausia. Mūsų parduotais xenon žibintų instaliavimo rinkiniais visi automobilių vairuotojai liko be galo patenkinti. Mes pateikiame aukšta xenon HID kokybe, bei labai geras kainas. Xenon žibintų komplektus įsigyti už mūsų siūlomas kainas gali kiekvienas. Visiems parduodamiems xenon komplektams suteikiama kokybės bei prekės grąžinimo garantijos. Mums rūpi mūsų klientų nuomonė apie parduodamą produkcija ir šilti santykiai su klientais.

Dauguma naujų lengvųjų automobilių nuriedi iš gamyklų, jau su įrengtais xenon HID žibintais, nes nauda teikiama vairuojant automobilį kurio žibintai šviečia kokybiška xenon šviesa yra be galo didelė ir akivaizdi. Xenon HID lemputės netrukus taps pramonės standartu ir bus įrengiamos visuose automobiliuose. Xenon HID aksesuarai tampa sparčiausiai auganti tendencija atsarginių dalių rinkoje. HID žibintus yra paprasta įdiegti, tam reikia šiek tiek kūrybiškumo, galima montuoti į bet kokią transporto priemonę. Į savo transporto priemonių įdiegti xenon HID instaliavimo rinkinį yra paprastas. Jūs be didelio vargo, nemokamai įdiegsit į savo automobilį tik per  2 valandas savo jėgomis, naudodamiesi instrukcija. HID Xenon žibintus lengva atskirti nuo imitacijų ir kitų nuspalvintų žibintų. Xenon lemputės nėra tiesiog tonuotos mėlyna spalva, ar spalvoti žibintai. Originalūs xenon HID žibintai gaminami panaudojus technologiją, kuri padaro apšvietimą iš įkrautų xenon dujų. Xenon HID žibintų įdiegimo rinkinys yra būtent tai ko jums reikia, norint atnaujinti savo automobilį ir pagerinti savo vairavimo kokybę esant blogam matomumui. Nes, Xenon HID sistemų skirtumas lyginant su standartinėm halogeninėm sistemom yra nuostabus ir kelio apšvietimas yra nerealus. Stop vairuoti tamsoje ir užsisakyk  xenon HID žibintus šiandien! Mes turime visų markių ir modelių komplektus, esame pasirengę supakuoti Jūsų siuntinį ir tuoj pat išsiųsti! Jūs nerasite geresnio sprendimo dėl xenon HID žibintų rinkinių kitur! Xenon HID žibintai paprastai tariant, yra geriau kas šiuo metu siūloma žibintų apšvietimui ir taip bus ateityje.

Siūlomos xenon žibintų lempučių rūšys: H1, H3, H7, H11, HB3, HB4, D2S.